Til hovedinnhold
Kvassheim Elektro AS

Hvem er vi?

Kvassheim Elektro har siden 1961 levert elektriske installasjoner for bedrifts- og privatmarkedet i Bergen. Vi er i dag 18 ansatte som har et godt faglig og sosialt miljø.

Våre verdier

  • Kunden i fokus
  • Møt alle med et smil
  • Innovative og fremoverlente
  • Kvalitet kommer først
  • Et team - sammen om alt

Forretningsideen til Kvassheim Elektro

Er å være den foretrukne elektrobedriften for privat- og bedriftsmarkedet i Bergen. Siden oppstart i 1961 har vi tatt vare på våre kunder gjennom personlig service og gjennomgående høy kvalitet på alle prosjekter. Selskapet har god økonomi og en stor ordrereserve innenfor de fleste felt i elektrofaget. Medlem av Elproffen.

Vi har en stadig økende oppdragsmengde innenfor nybygg, service og vedlikehold. Som en del av vårt mål med å være innovative har vi satset på smarthusteknologi, og vi leverer i dag de fleste kjente løsninger. I en tid med fokus på å redusere energiforbruket og bruke strømmen smart har det gitt oss en betydelig arbeidsmengde og spennende oppdrag.

Kvassheim Elektro streber etter og ha et positivt og inkluderende arbeidsmiljø. De fleste montører jobber alene på oppdrag, og vi jobber derfor for å ha et sosialt arbeidsmiljø som fremhever et viktig punkt. Vi er et team - sammen om alt!

Spreke ansatte på fjelltur

Vi kan blant annet tilby følgende tjenester:

  • Service

  • Boligkontroll

  • Prosjektering

  • Solcelle anlegg

  • Bolig/leiligheter

  • KNX-installasjoner

  • Belysning og lamper

  • Industri/automasjon

  • Smarthus installasjoner

  • Brann- og innbruddsalarm

  • Svakstrøm (data, tele, fiber)

  • Internkontroll mot næringskunder

Daglig leder Elektroinstallatør

Hallstein Kvassheim

Tlf: 93232870hallstein@kvassheim-elektro.no
Marius Flesland er prosjektleder i Kvassheim Elektro

Prosjektleder

Marius Flesland

Tlf: 91833455marius@kvassheim-elektro.no
Marius Humlen Halhjem er prosjektleder i Kvassheim Elektro AS

Prosjektleder

Marius Humlen Halhjem

Tlf: 93030847mhh@kvassheim-elektro.no

Ekom installatør

Vidar Kvassheim

Tlf: 98288888vidar@kvassheim.com

Regnskap og administrasjon

Karin Heggø

Tlf: 41665260karin@kvassheim-elektro.no

Elektromontør

Martin Inge Grotle

Tlf: 45406552martin@kvassheim-elektro.no

Elektromontør

Mats Flesland

Tlf: 47660320mats@kvassheim-elektro.no

Elektromontør

Alexander Litlekalsøy

Tlf: 95999004alexander@kvassheim-elektro.no

Elektromontør

Erik Berhovde

Tlf: 45884026erik@kvassheim-elektro.no

Elektromontør

Viljar Ådland

Tlf: 90228016viljar@kvassheim-elektro.no

Elektromontør

Magnus Hatlevik Saghaug

Tlf: 46814343magnus@kvassheim-elektro.no

Elektromontør

Sindre Osberg

Tlf: 40071746sindre@kvassheim-elektro.no

Elektromontør (deltid)

Arve Sætre

Tlf: 91695403arve@kvassheim-elektro.no