Til hovedinnhold
Kvassheim Elektro AS

Vi ser frem til å høre fra deg!

Kvassheim Elektro er din lokale elektriker i Bergen.
Vi har som mål om å levere høy kvalitet, god service og rask respons til alle våre kunder.

  • post@kvassheim-elektro.no
  • Tlf: 55 98 20 80
  • Hagerups vei 99
  • 5067 Bergen

Administrasjonen

Daglig leder Elektroinstallatør

Hallstein Kvassheim

Tlf: 93232870hallstein@kvassheim-elektro.no
Marius Flesland er prosjektleder i Kvassheim Elektro

Prosjektleder

Marius Flesland

Tlf: 91833455marius@kvassheim-elektro.no
Marius Humlen Halhjem er prosjektleder i Kvassheim Elektro AS

Prosjektleder

Marius Humlen Halhjem

Tlf: 93030847mhh@kvassheim-elektro.no

Regnskap og administrasjon

Karin Heggø

Tlf: 41665260karin@kvassheim-elektro.no

Ekom installatør

Vidar Kvassheim

Tlf: 98288888vidar@kvassheim.com

Montører og lærlinger

Elektromontør

Mats Flesland

Tlf: 47660320mats@kvassheim-elektro.no

Elektromontør

Martin Inge Grotle

Tlf: 45406552martin@kvassheim-elektro.no

Elektromontør

Viljar Ådland

Tlf: 90228016viljar@kvassheim-elektro.no

Elektromontør

Erik Berhovde

Tlf: 45884026erik@kvassheim-elektro.no

Elektromontør

Alexander Litlekalsøy

Tlf: 95999004alexander@kvassheim-elektro.no

Elektromontør

Magnus Hatlevik Saghaug

Tlf: 46814343magnus@kvassheim-elektro.no

Elektromontør

Sindre Osberg

Tlf: 40071746sindre@kvassheim-elektro.no

Elektromontør (deltid)

Arve Sætre

Tlf: 91695403arve@kvassheim-elektro.no